• Liga algorytmiczna

• 30.11.2021 15:12
        • W ramach Centrum Mistrzostwa Informatycznego
          obie nasze grupy wiekowe przystępują do Ligi algorytmicznej.
        • Projekt Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

• 30.11.2021 11:31
        • Projekt Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo wpisuje się w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa określone przez MEiN na rok szkolny 2021/2022, tj. pkt.4.
          (Podnoszenie jakości edukacji poprzez działania uwzględniające zróżnicowane potrzeby rozwojowe i edukacyjne wszystkich uczniów, zapewnienie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego, szczególnie w sytuacji kryzysowej wywołanej pandemią COVID-19 w celu zapewnienia dodatkowej opieki i pomocy, wzmacniającej pozytywny klimat szkoły oraz poczucie bezpieczeństwa. Roztropne korzystanie w procesie kształcenia z narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia wykorzystujących technologie informacyjno-komunikacyjne).