• 22.04.2021 13:02
        • 22 kwietnia  obchodzimy  Dzień Ziemi, znany też jako Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym dniu są prowadzone różne akcje, których celem jest kształtowanie i promocja postaw proekologicznych w społeczeństwie. Ziemia to nasz wspólny dom o który musimy dbać.

• W zielonym lesie

• 19.04.2021 11:50
        • Drogie Dzieci!

Dzisiaj przygotowałyśmy dla Was zajęcia o lesie oraz jego mieszkańcach, są zagadki, filmy edukacyjne, propozycje prac plastycznych oraz gry. Macie dużo możliwości do wyboru , może też dowiecie się czegoś ciekawego o lesie?

Bawcie się i zdobywajcie wiedzę!

• Kolorowa łąka

• 13.04.2021 10:53
        • Witamy Was!

Zapewne wiecie dzieci jaka jest teraz pora roku, nasze dzisiejsze propozycje zajęć dotyczą wiosny .

Chcemy Wam przybliżyć życie na łące oraz zapoznać Was z mieszkańcami łąki.

Zapraszamy do zabawy !

• Wielkanocne inspiracje

• 30.03.2021 10:38
        • Kochani, już tylko kilka dni dzieli nas od Świąt Wielkanocnych. Byście w ciekawy i aktywny sposób przeżyli ten czas, przygotowałyśmy  dla Was wiele ciekawych propozycji, z których możecie skorzystać.

Zachęcamy Was do kreatywnego spędzania czasu, miłej zabawy !

• Aktywne spędzanie wolnego czasu

• 16.02.2021 12:43
        • Tym razem podpowiadamy Wam jak aktywnie spędzić czas w domu oraz mamy dla Was kilka
          matematycznych łamigłówek, mamy nadzieję że chętnie z nich skorzystacie i spędzicie miło
          czas. Zapraszamy wszystkich do zabawy !
          Pozdrawiamy Was serdecznie!
          Wychowawcy świetlicy szkolnej.