• Półkolonie letnie 2023r.

Aktualizacja! Lista zgłoszeń została zamknięta.

Przelewy za półkolonię proszę dokonywać na nr konta: 80 1020 4795 0000 9302 0278 5236

w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz ,,Półkolonia letnia 2023"

HARMONOGRAM PÓŁKOLONII LETNICH 2023r.
          ● codziennie rano w godz. 7:30 - 8:30 zabawy integracyjne w świetlicy
          ● w godz. 8:30 – 9:00 śniadanie
          ● w godz. 9:00 – 13:00 zajęcia ujęte w programie poniżej
          ● w godz. 13:30 – 14:00 obiad
          ● w godz. 14:00 – 16:00 zajęcia:
          - muzyczno – ruchowe
          - sportowe
          - plastyczne
          - gry, konkursy, zabawy

Ramowy Program Półkolonii:

26. 06. 2023r. Zapoznanie z obowiązującymi regulaminami i zasadami bezpiecznego udziału
          w półkolonii. Gry i zabawy integracyjne. Warsztaty plastyczne.
          27.06.2023r. Wyjście do muzeum. „Jarmark cudów” - zabawa integracyjna.
          28.06.2023r. Wycieczka autokarowa do Nowego Warpna ( + warsztaty na świeżym powietrzu).
          29.06.2023r. Festiwal pizzy. Siatkobalonówa (integracyjna zabawa zespołowa)
          30.06.2023r. Wyjście do kina HELIOS. Festiwal gier i zabaw stolikowych.
          03.07.2023r. Warsztaty plastyczne. Zabawa integracyjno – ruchowa „Bruneci – Blondyni”.
          04.07.2023r. Wycieczka autokarowa do Poczernina. (+ warsztaty na świeżym powietrzu).
          05.07.2023r. Wyjście do parku trampolin. Zajęcia plastyczne i muzyczne.
          06.07.2023r. Wyjście do muzeum. Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.
          07.07.2023r. Wyjście do kina HELIOS. Dyskoteka.

REALIZACJA PLANU MOŻE ULEC ZMIANIE!

• Spotkanie z paragrafem

Nowa galeria Spotkanie z paragrafem została dodana do albumu fotograficznego

27 kwietnia 2023r. uczniowe naszej szkoły wzieli udział w Spotkaniu z Paragrafem w ramach Kliniki Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Odbyli niezwykle interesujące rozmowy o prawach i obowiązkach, o łamaniu prawa przez dzieci i jaka ich za to czeka odpowiedzialność. Uczniowie dowiedzieli się o metodach oszukiwania w Internecie oraz o skutkach picia napojów bezalkoholowych i znaczkach konopii. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w pouczającym spotkaniu.

• Tydzień w przebraniach

Nowa galeria Tydzień w przebraniach została dodana do albumu fotograficznego

Dziewczęta z klasy 8a zorganizowały i zachęcały do przebierania się w różne stroje przez cały tydzień. Lata 70', dzień Barbie, dzień w piżamach, lata 00'. Miało to na celu pobudzić wyobraźnię uczniów oraz dostarczyć więcej niż zwykle radości z przebywania w szkole.

• Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do klas I szkół podstawowych zostaną ogłoszone w dniu 12.04.2023 r. do godz. 15.00. W związku z powyższym w dniach 13.04.2023 r. - 14.04.2023 r. do godz. 15.00 należy pisemnie lub elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej szkoły podstawowej. Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do szkoły oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.

Nie ma konieczności potwierdzania woli przyjęcia w przypadku, gdy rodzic wybrał tylko i wyłącznie szkołę obwodową, czyli zgłosił dziecko do szkoły obwodowej.

• Darmowy kiermasz książek - Bookcrosing

Zapraszamy wszystkich uczniów z rodzicami/opiekunami i rodzeństwem

na „Bookcrossing - darmowy kiermasz książek w SP 3”.

Jak to działa?

Przejrzyjcie razem książki, które macie w domu, a których już nie czytacie. U Was stoją na regałach, a komuś mogą sprawić radość. Przynieście wybrane książki do szkoły na kiermasz w czwartek 20 kwietnia 2023 roku. Będziemy na Was czekać w holu szkoły (budynek B) od godziny 17:00 do 18:30. Odłóżcie książki, których już nie chcecie na oznaczone stoły i wybierzcie sobie coś nowego dla siebie, za darmo. Za każdą książkę przyniesioną do szkoły na kiermasz, możecie zabrać do domu jedną wybraną, położoną na stole przez innych uczestników. Jeśli przyniesiesz 3 książki, możesz także zabrać ze sobą 3.
          Życzymy Wam dobrej zabawy 😊

Czego nie przynosimy?

Przyniesione z domu książki nie mogą być w żaden sposób zniszczone, ubrudzone, a ich strony podarte lub porysowane. Szanujmy siebie nawzajem, dzielmy się tym, co sami chcielibyśmy dostać. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji, dostępnym na stronie internetowej szkoły.

Co się stanie z książkami, których nikt nie wybierze?

Książki, które nie znajdą nowych właścicieli, zostaną przyjęte przez szkolną Radę Rodziców. Część z nich trafi na nowy regał do Bookcrossingu, który będzie założony pod patronatem szkolnej Biblioteki. Pozostałe książki przekażemy do odsprzedaży, która zasili konto RR.

Mam książkę do oddania, a nie będzie mnie na kiermaszu…

Jeżeli podoba Ci się ta akcja, ale nie możesz w niej wziąć udziału (np. masz zajęcia pozalekcyjne w tych godzinach), nadal możesz przekazać książki, których nie czytasz.
          Od poniedziałku 17 kwietnia umieścimy w holu szkoły oznaczony karton – możesz do niego włożyć swoje książki. Sprawią radość innym uczestnikom, znajdą nowy dom 😊

Do zobaczenia,

Szkolna Rada Rodziców w SP 3