• Szanowni Rodzice!

Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie naboru, w zakładce Aktualności, gdzie na bieżąco publikowane  są wszelkie istotne dla rodziców informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych.

W dniach 22-24 kwietnia 2020 r. odbędzie się

potwierdzanie woli przyjęcia

dziecka zakwalifikowanego do przedszkola publicznego/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Poniżej znajduje się informacja na temat procedur składania potwierdzeń woli. Potwierdzenia woli składają wyłacznie rodzice dzieci, którzy złożyli w przedszkolu wniosek.

Nie dotyczy to rodziców dzieci, którzy złożyli w oddziale przedszkolnym deklaracje.

Potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola może odbywać się

w następujący sposób:

1. Rodzic składa oświadczenie woli przyjęci w wersji elektronicznej będąc zalogowanym na swoje konto w systemie elektronicznej rekrutacji (opcja dostępna jest tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) - status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty. instrukcja_potwierdzanie_woli.pdf
          2. Możliwe jest również złożenie oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mailowy placówki sp3@miasto.szczecin.pl - przedszkole zmienia status kandydata z zakwalifikowany na przyjęty,
          3. Dopuszczalne jest również w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie ma innej możliwości, dostarczenie oświadczenia woli w wersji papierowej do placówki z bezwzględnym zachowaniem poniższej procedury:

Procedura składania oświadczenia woli w placówce (przedszkolu/szkole):

1. Do punktu przyjmowania oświadczeń woli przyjęcia dziecka do przedszkola wchodzi tylko jedna osoba,
          2. Punkt przyjmowania oświadczenia woli czynny jest w godz. 8.00 – 15.00,
          3. Usytuowany jest w pobliżu wejścia do szkoły/placówki,
          4. Przy wejściu do placówki znajduje się pojemnik z płynem do dezynfekcji rąk,
          5. Przestrzegany jest ograniczony kontakt z pracownikami z zachowaniem 1,5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku,
          6. Oświadczenie woli w formie papierowej powinien być włożony do jednej koszulki foliowej lub koperty,
          7. Oświadczenie woli Rodzic wkłada do przeznaczonego na ten cel pojemnika.

Wzór potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2020/2021 - POTWIERDZENIE_WOLI_-_wzor.pdf

Ważne terminy!

21.04.2020r. godz. 15.00 podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów nie zakwialifikowanych
          22-24.04.2020r.   potwierdzenie przez rodziców woli przyjęcia dziecka do przedszkola w formie pisemnego oświadczenia.
          27.04.2020r. godz. 15.00 podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjęty i kandydatów nie przyjętych.

Szanowni Państwo,

w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dniem 16.03.2020r. do 26.04.2020r. wejście wewnętrzne na teren szkoły zostaje zamknięte.

Proszę o przesyłanie  wniosków do przedszkola oraz zgłoszeń i wniosków do klasy pierwszej w postaci skanu bądź zdjęcia na adres mailowy szkoły: sp3@miasto.szczecin.pl lub pozostawnie dokumentów w urnie rekrutacyjnej w godzinach 8.00-15.00 od poniedziałku do piątku.

Orginał wniosku wraz z załącznikami należy dostarczyć do placówki w formie papierowej, w terminie 5 dni roboczych od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego.

Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie drogą telefoniczną pod numerem 91 487 30 32 lub mailową: sp3@miasto.szczecin.pl.

Pod koniec tygodnia zostanie również uaktywniona aplikacja w systemie elektronicznego naboru, przez którą będzie można przesyłać dokumenty do placówki pierwszego wyboru.

Za utrudnienia przepraszamy.

ZARZĄDZENIE NR 24/20 PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN z dnia 17 styczni.a 2020 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych.

zarz_nr_24_z_2020_r..pdf

Terminy prowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w tym terminy składania dokumentów do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola publicznego lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunkó lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. 09.03.2020-27.03.2020
          Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych 21.04.2020r. do godz. 15.00
          Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w formie pisemnego oświadczenia 22.04.2020-24.04.2020
          Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nie przyjętych 27.04.2020r. do godz.15.00

Pełny terminarz postępowania rekrutacyjnego do oddziału przedszkolnego szkoły podstawowej znajduje się  w Zarządzeniu 24/20 Prezydenta Miasta Szczecin.