• Informacja o opłatach w przedszkolu

• 18.12.2023 14:22
      • W pierwszej kolejności należy odebrać z podanego emaila Rodzica dostęp do systemu  IPrzedszkole.

Aktywować zakupione karty w panelu rodzica w systemie IPrzedszkole.(Karty dostępne są w Administracji Szkoły pok.40)

• W przypadku aktywowania kart więcej niż jednego dziecka prosimy zwracać uwagę aby karty przypisać właściwym dzieciom (raz aktywowana karta nie może być później wykorzystana).

Rodzice / opiekunowie zobowiązani są do zgłaszania obecności poprzez wczytywanie karty w czytniku znajdującym się przy drzwiach wejściowych do szkoły oraz zgłaszania  nieobecności w systemie, najpóźniej do godziny 8.00 rano w dniu kiedy dziecko będzie nieobecne.

W systemie I-Przedszkole po zakończonym miesiącu wyświetla się informacja o należnych opłatach (łącznie z numerem konta, na które należy dokonywać opłat).

Opłaty:

15,00 zł za kartę zbliżeniową IPrzedszkole

10,00 zł za całodzienne wyżywienie

1,30 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu (pobyt dziecka w godzinach 9 – 14 jest bezpłatny) dla dzieci poniżej 6 roku życia (roczniki: 2018, 2019, 2020).

Opłaty należy wnosić na wskazany rachunek bankowy lub w kasie szkoły do dnia 7 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni (np. za wrzesień do 07.10.). W przypadku opłat po terminie, naliczane będą odsetki.